Aktualności

Kamar

Aktualności

Bezpłatne szkolenia, doradztwo i pomoc dla przedsiębiorców w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie, ul. Przemysłowa 3, zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie, zawierające się w 4 blokach:

1.    Nowoczesna, skuteczna i tania reklama - 4 h
2.    Innowacyjny sposób patrzenia na biznes - Business Model Canvas  - 4 h
3.    Optymalizacja kosztów firmy  - 4 h
4.    Rozwój firmy i źródła jego finansowania - 4 h

Uzupełnieniem wiedzy dla uczestników Kościerskiej Akademii Biznesu będzie indywidualne doradztwo specjalistyczne, które ma pozwolić na lepsze i głębsze przemyślenie swojego pomysłu biznesowego oraz na skuteczniejsze przygotowania do jego realizacji.

Indywidualne konsultacje prowadzone będą w obszarach tematycznych:

a. prawnym

b. biznesowym

c. marketingowym

d. księgowym

e. finansowania przedsiębiorstwa

Indywidualne doradztwo specjalistyczne realizowane będzie przez specjalistów z poszczególnych obszarów programowych, zgodnie z potrzebami uczestników.

Inauguracja Kaszubskiej Akademii Przedsiębiorczości planowana jest na dzień 22 września 2016 r. o godz. 15:00

Rejestracji dokonuje się poprzez wysłanie  formularza zgłoszeniowego.

Więcej na stronie Inkubatora Przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy!

KOŚCIERSKA AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - zapisy

Bezpłatne szkolenia, doradztwo i pomoc dla przedsiębiorców w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie.

Tematyka bloków szkoleniowych:

1. Jak rozpocząć własny biznes - 4h

2. Jak sporządzić plan działania dla własnego biznesu - 4h

3. Jak rozliczyć własny biznes - 4h

4. Jak nowocześnie i efektywnie reklamować własny biznes - 4h

Indywidualne konsultacje prowadzone będą nst. obszarach tematycznych:

a. prawnym

b. biznesowym

c. marketingowym

d. księgowym

e. finansowania przedsiębiorstwa

Inauguracja Kaszubskiej Akademii Przedsiębiorczości zaprasza do zgłaszania się chętnych bezpośrednio do Inkubatora w Kościerzynie.

Więcej informacji:

Kościerska Akademia Przedsiębiorczości - ZAPISY

Rozstrzygnięcie konkursu ofert Urzędu Marszałkowskiego Woj. Pomorskiego na kulturę

Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie wyboru ofert na realizację zadań publicznych pod nazwą „Rozwój kultury w województwie pomorskim w roku 2016”. Serdecznie gratuluję Kaszubskiemu Instytutowi Rozwoju, który będzie realizował zadanie "Z malarstwem w Lipach – plener II edycja" oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Łubiany i okolic, który będzie realizował zadanie p.n. "Festiwal Tańca „Serce Kaszub 2016”".

źródło:

Otwarta strona internetowa dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe, które nie posiadają strony internetowej, a chcą zapromować swoją działalność, albo muszą zamieścić informacje o realizowanych zadaniach publicznych zapraszam do skorzystania bezpłatnie ze strony www.powiatkoscierski.eu.

Czekam na maile z treścią i zdjęciami na adres k.cichosz@powiatkoscierski.eu

Konkurs ofert z zakresu kultury fizycznej i sportu

Burmistrz Gminy Miejskiej Kościerzyna ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej i sportu. Oferty można składać do 10 sierpnia 2015 r. Szczegóły i warunki przydzielania dotacji w załączonym ogłoszeniu konkursowym.

Więcej informacji na stronie: http://koscierzyna.gda.pl/portal?id=1600441

Projekt i realizacja: DERWI